İptal & İade

Teslim almış olduğunuz ürünü ambalajı zarar görmeden, kullanmadan ve bozulmadan teslim aldığınız günden itibaren 45 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmeden önce telefon numaramızdan bize ulaşıp iade nedeninizi bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimizle görüştükten sonra sizden isteyeceğimiz e-mail ya da faksı alır almaz, şirketimiz tarafından ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünü iade etmek için kargoladığınız zaman, ürünün faturasınıda beraberinde kargolamanız gerekmektedir.

İade edilen ürünün karşılığında para iadesi ya da başka bir ürün talep edebilirsiniz. İade kargosunun ücreti göndericiye aittir.

Taşıma Esnasında Hasar Görmüş Ürünler

Kargo teslim alınırken kutular ürüne zarar verecek derecede hasar görmüş ise eğer ürün teslim alınmamalıdır. Ürünü alıcıya getiren kargo şirketine durum ile ilgili tutanak tutturulmalıdır. Ürünü teslim alındıktan sonra bildirilecek ambalaj kusurları kargo hatası olarak kabul edilmeyecektir. Eğer ambalajlarda ürüne hasar vermeyecek ezikler var ise ürünler iade edilmemelidir. Alıcı tarafından kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

Uygulama Esnasında Fark Edilen Hatalı Ürün

Uygulandıktan sonra meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren bir açıklamayla mağazamızın e-mail adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.