Hakkımızda

Şirketimiz 2010 yılında ‘’Gokben Kozmetik’’ olarak kozmetik sektörüne giriş yapmış, tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan  bir şirkettir. 2018 yılı itibariyle ………….. Kozmetik olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübe ve sektör analizleriyle her geçen yıl ürün yelpazesini geliştiren ve piyasa şartlarının gerektirdiği kalite ve ürün standartlarına sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunmaya devam etmektedir.

Ticari hayatına ‘’Dexe Saç Bakım’’ ürünlerinin tedarikçisi olarak başlayan firmamız sektöründeki farklılığını ve marka güvenirliğini siz değerli müşterileriyle paylaşmıştır.

Gelinen noktada yılların vermiş olduğu tecrübeyle ürün yelpazesini genişleten firmamız Saç Bakımı konusunda alternatif tıbbın mucizevi ürünlerini ve cild bakımında iddaalı ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti esas alınarak, estetik, sağlık ve kaliteden asla taviz vermemekte ve müşterilerinin istek ve önerilerine değer veren bir firma anlayışına sahiptir.

Kalite politikalarımız arasında ise tüketiciyi kaliteli ve çağdaş ürünlerle buluşturma felsefesini ilke edinerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve markalarımızın bize vermiş olduğu sorumluluk ve titizlikle, kalite standardı yüksek ürünlerle siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ve beraberlikle daha uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam edecektir.