Feique Kiwi Fruit Kivi Özlü Krem Ne İşe Yarar?

Feique Kiwi Fruit Kivi Özlü Krem Ne İşe Yarar?

Feique Kiwi Fruit Kivi Özlü Krem Ne İşe Yarar?

Kadınlar sık sık ciltlerindeki lekelerden, renk farklılığından, sivilce ya da yara izlerinden şikâyet ederler. Feique Kiwi Fruit sayesinde cildinizdeki lekelerden ve diğer bütün sorunlardan çok kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Ürünü kullandığınız andan itibaren cildiniz ipeksi bir dokuya sahip olur. Eğer cilt sorununuz kuruluk ise kivi özlü Feique Kiwi Fruit ile cildiniz bebek cildi gibi nemli ve yumuşak bir hal alacaktır.

Kivi özüyle cildinizi beyazlatırken aynı zamanda daha canlı, daha parlak ve daha nemli bir cilt görüntüsüne kavuşmanıza yardımcı olur. Böylece yaşlanma belirtileri ortadan kaybolur ve daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Hücrelerin koheziv etkisi sayesinde melanin tortularını da engellemeye yardımcı olur.

Kırışıklıklar, sivilceler ve cilt lekeleri gibi birçok rahatsızlık kan dolaşımı sorunlarından kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu rahatsızlıkları gidermek için de kan dolaşımını hızlandırmak gerekmektedir. Feique Kiwi Fruit, içeriğindeki doğal özler sayesinde kan dolaşımını düzenler. Böylece cildin daha göz alıcı, elastik ve doğal beyazlıkta görünmesini sağlar.

Feique Kiwi Fruit beyazlatıcı krem ve temizleme jeli olarak iki farklı opsiyon şeklinde kullanılabilen bir üründür. Krem formu cildi nemlendirir ve lekelerinden arındırırken, jel formu ise cildi temizler ve ölü derinden arınmanıza yardımcı olur. Feique Kiwi Fruit’in jel formunun bir diğer özelliği ise metabolizmayı hızlandırır.  Vücudun ihtiyacı olan kolajen takviyesini de yine jel formundan sağlayabilirsiniz.

Koyu cilt problemleriyle baş etmek kadınları zorlayan bir başka ciddi sorundur. Bu nedenle özellikle cilt için kullanılan ürünlerin, beyazlatıcı ve leke giderici etkiye sahip olmaları cilt için daha faydalı olacaktır. Feique Kiwi Fruit’in hem jel formu hem de krem formu bu özelliklere sahip cilt bakım ürünleridir. Böylece cildinizin bakımını yaparken aynı zamanda cilt lekelerini gidererek canlanmasına yardımcı olur ve yaşlanmanın da önüne geçer.

Feique Kiwi Fruit gece kremi ve gündüz kremi olmak üzere iki farklı türde üretilmiştir. Daha hızlı bir etki için, gece ve gündüz kremlerini ayrı olarak kullanmak gerekmektedir. Hem krem hem de jel formu sabah ve akşam eşit miktarda kullanılmalıdır ve masaj yaparak uygulanmalıdır.

 

Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts