Dexe Saç Bakım Şampuanı İle Beyazlardan Kurtulun!

Dexe Saç Bakım Şampuanı İle Beyazlardan Kurtulun!

Dexe Saç Bakım Şampuanı İle Beyazlardan Kurtulun!

Genetik faktörler, sigara kullanımı, stres, yetersiz beslenme ve hormonal problemler gibi sorunlar saçların beyazlamasına sebep olurlar. Saçlardaki beyazlık görüntüsü kadın veya erkek fark etmeksizin herkesi rahatsız etmektedir.  Dexe Saç Bakım Şampuanı sayesinde saçlardaki beyaz görüntü son bulmaktadır. Saçların arasında bulunan beyazlaşmış saçlara anından müdahale eder. Böylece, saç tellerinin tamamı aynı renkte görünüme sahip olur.

Hem kadınlar hem de erkekler için ortak bir sorun olan saç beyazlaması, çevresel faktörler söz konusu değilse genellikle yaş ilerledikçe ortaya çıkan bir problemdir. Fakat bahsedilen çevresel faktörlerin de etkisiyle erken yaşta saç beyazlaması sorunu görülebilir. Bu çevresel etkilerin en başında günümüzde neredeyse her insanda görülen stres faktörü gelmektedir. Erken yaşta saç beyazlamasını meydana getiren diğer faktörler ise sigara kullanımı, yanlış beslenme ve genetik yatkınlıktır. Yaşlanma ile meydana gelen beyazlama ise saçtaki melonasitlerin görevini yerine getirememeye başlamasından kaynaklanır. Melonasitler, pigment üretemediği için saçlar ne yazık ki renk özelliğini kaybeder. Bu durumun sonucunda da beyazlama başlar.

Dexe Saç Bakım Şampuanı İle Beyazlardan Kurtulun!

Dexe Saç Bakım Şampuanı İle Beyazlardan Kurtulun!

Kadınlar için beyaz saçlardan kurtulmak erkeklere oranla daha kolaydır. Bu durumu yavaşlatmak ya da görünürlüğünü ortadan kaldırmak için kadınlara yönelik üretilmiş pek çok kozmetik alternatif mevcuttur. Erkekler saçlarını boyamak fikrinden pek hoşlanmazlar bu nedenle de beyaz saçlarla yaşamanın kaderleri olduğunu düşünürler. Fakat Dexe Saç Bakım Şampuanı sayesinde artık erkeklerde beyaz görüntüsünden çok kolay bir şekilde kurtulabilecekler.

Dexe Saç Bakım Şampuanı, saçlarda bulunan beyazlara anına nüfuz eder. 5 dakika kadar kısa bir sürede bütün beyaz saçlardan kurtulmuş olursunuz. Islak saça uygulandığında etkisini hemen göstermektedir. Kalıcı bir şampuandır. Akma ya da beyazları kapatmama gibi bir durum söz konusu değildir.

Dexe Saç Bakım Şampuanı tamamen doğal bir üründür. Proksit ve oksidan içermez. Tamamen bitki özlü yani bitkisel bir üründür. Hızlı saç değiştirici bir üründür. Her ne kadar siyah saçlı kişilere hitap etse de oluşacak renk koyuluğu şampuanın bekleme süresine bağlıdır.

Dexe Saç Bakım Şampuanı Bekleme Sürelerine Göre Renk Tonları

  • Bekleme süresi 3 dakika olursa açık kestane tonları elde edilir. Uygulama ve toplam bekleme süresi 5 dakika.
  • Bekleme süresi 4 dakika olursa biraz daha koyu kestane tonları elde edilir. Uygulama ve toplam bekleme süresi 6 dakika.
  • Bekleme süresi 5 dakika olursa siyah renk elde edilir uygulama ve toplam bekleme Süresi 7 dakika.

Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts