Beyaz Sakal Artık Kaderiniz Değil: Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı

Beyaz Sakal Artık Kaderiniz Değil: Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı

Beyaz Sakal Artık Kaderiniz Değil: Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı

Sosyal medyanın kullanımının artmasıyla kişisel bakıma olan özen ve istek gittikçe artmaya başladı. Gerek kadınlar gerekse erkekler dış görünüşlerine daha fazla önem vermeye başladılar. Belirli moda akımlarına uymak için sürekli kişisel bakım alternatifleri arıyorlar. Erkekler son zamanlarda saçlarının yanı sıra, sakallarının ve bıyıklarının da beyazlamasına çözüm yolları aramaya başladılar. Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı ile beyaz sakal ve bıyık artık kaderiniz olmayacak. Saçlarda olduğu gibi bıyıklarda ve sakallarda da zamanla beyazlama meydana gelir. Bu beyazlamayı, sakal ya da bıyıkları boyamadan ortadan kaldırabilirsiniz. Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı kolay uygulanabilir özelliğiyle, sakal ve bıyıklardaki beyaz görünüme son vermektedir.

Melanin pigmentleri, saç, sakal ve bıyığa doğal rengini veren pigmentlerdir. Saç, sakal ve bıyık diplerinde bulunan melanin hücreleri, bazı farklı hücre bileşimleri ile bir araya gelerek, saç sakal ve bıyıkların keratin yani protein oluşumu sağlarlar. Saçlar beyazlaşmış veya grileşmeye başlamışsa melanin pigmenti, o tüy kökünde bulunmuyor demektir. Saçın ve sakalların beyazlaması, sağlıksız ve yaşlı görünmesi, eski canlılığını kaybetmesi, ihtiyacı olan proteinlerin azalmasından kaynaklanmaktadır. Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı ile boya kullanamadan, sakal ve bıyıklardaki beyaz görüntüsüne son verebilirsiniz.

 

Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı Özellikleri Nedir? Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı Nasıl kullanılır?

Beyaz Sakal Artık Kaderiniz Değil: Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı

Beyaz Sakal Artık Kaderiniz Değil: Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı

  • İçerdiği melanin ile beyazlayan sakal ve bıyığınızın ihtiyacı olan proteinlerin yerini tutar.
  • Bitkiseldir, herhangi bir kimyasal madde içermemektedir.
  • İlk kullanımda beyazlarınızı tamamen kapatır. Sakal ve bıyıklar dipten beyaz olarak uzadığı için ortalama 7-10 gün aralıklarla tekrar kullanmak gerekir.
  • Uzun süreli düzenli kullanımda, içinde bulunan pigment yenileyici maddeler sayesinde eski sakal renginize kavuşmanızı sağlar.
  • Kullanımı gayet basittir. Normal bir şampuan kullanır gibi kullanabilirsiniz.
  • Bir paketi 2-3 kere kullanılabilir.
  • İz bırakmaz, akmaz, boya gibi sırıtmaz, doğal ve mat bir görünüm kazandırır.
  • Dünya Kalite Standartları Uygunluk Belgesi, Helal Ürün Sertifikası, Sağlıklı Ürün Sertifikası gibi dünyaca kabul görülen 9 adet belgeye sahiptir.
  • Kuaförlerde hijyen standartlarından memnun olmayan kadınların bu konudaki memnuniyetsizlikleri düşünüldüğü zaman, Dexe Bıyık ve Sakal Şampuanı’nın bu konuda erkeklere sağladığı fayda ve kolaylıklar tartışılamaz.

Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts